بزرگترین قرآن برجسته وپیوسته ایران وجهان با لاستیک (تیوپ)
بزرگترین قرآن برجسته وپیوسته ایران وجهان با لاستیک (تیوپ)


بزرگترین قرآن برجسته وپیوسته ایران وجهان با لاستیک به طول 82 متر و عرض 10 سانتیمتر، شامل 23 سورۀ جزء 30 و از 164 آیه تشکیل شده است. برای خلق این اثر 2 سال زمان صرف شده است.
هدف از خلق این اثر اهداءبه موزه آستان قدس رضوی وسپس ثبت در کتاب گینس بوده است.
این ابداع توسط استاد قاسمعلی قاجار کوهستانی بابیش از 23 سال فعالیّت هنری صورت گرفته است.
لازم به ذکر لازم که استاد هیچ یک از دوره های آموزشی خطاطی ، طراحی ونقاشی را نگذرانده و تمامی هنر ها را بصورت تجربی وخدادادی کسب نموده است.


درباره قاسمعلی قاجار کوهستانی


اینجانب قاسمعلی قاجار کوهستانی درسال 1354 در استان مازندران شهرستان بهشهر روستای کوهستان متولد شدم . بنده کارهای هنری خود را از سال 1368 شروع کردم بدون اینکه اموزش یا دوره خاصی دیده باشم وبا توجه وعلاقه شدیدی که به هنر داشتم شروع بکار کردم و با تلاش فراوان پس از چهارده سال درسال 1382 اولین ابداع خود را بعد از یک دوره کارشناسی چندتن ازهنرمندان استانی و کشوری در هفته پژوهش از طریق صدا وسیمای استانی وشبکه سراسری وبرپایی نمایشگاه معرفی کردم ودر ادامه به لطف وعنایت خدا توانستم چند ابداع هنری دیگری انجام دهم.


انگیزه پیدایش هنرها:


از انجایی که بنده هنر های دستی منحصر به فرد را دوست دارم نگاه کردن به این هنر ها در من انگیزه ایجاد کرد تا تحقیقاتی را شروع کنم و به دنبال چیزهایی برومکه در اطرافم و یا در طبیعت یافت می شود که تا کنون با آن کار هنری صورت نگرفته.از این رو این 3 مواد را یکی پس از دیگری پیدا کردم. یکی از چیزهایی که این 3 ابداع را منحصر به فرد می کند سختی ها ودشواری هایی است که در طبیعت وجود دارد وهنرمند باید با ان مبارزه کند .
طبقه بندی: شنیدنیها، آیات قرانی، گالری تصاویر،

طراحی پوسته از : ایران نقش (طراحی قالب وبلاگهای پارسی)
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به ماهنامه قرآنی (در مسیل آسمان) - بزرگترین قرآن برجسته وپیوسته ایران وجهان با لاستیک (تیوپ) می باشد.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic